Čekejte prosím...

Tiskárna Kulhánek s.r.o

Ofsetový tisk

Ofsetový tisk je již klasickou metodou tisku pro většinu tiskovin. Ofsetový tisk umožňuje jednostranný i oboustranný tisk, jednobarevný i plnobarevný tisk - CMYK, případně může být ofsetový tisk doplněn o další tiskové barvy dle vzorníku Pantone. Naše ofsetové stroje umožňují tisk až do max. formátu 480 x 650 mm na pestrý sortiment papíru včetně samolepek a skládačkové lepenky a to v rozsahu gramáže papíru od 60 do 350 g/m2

Ofsetový tisk je vhodný pro větší náklady, od stovek až tisíců kusů až po vysokonákladový tisk, prakticky neomezené množství. Velkou výhodou ofsetového tisku při větších nákladech je nízká cena za kus.

Digitální tisk

Dnešní technologie digitálního produkčního tisku dosahují kvality blízké tisku ofsetovému. Navíc je zde značná časová úspora a především možnost tisknout i v takových počtech kusů, které by byly v ofsetovém tisku nerentabilní.

Digitální tisk je ideální volbou pro již od 1 kusu. Digitální tiskárny umožňují tisk přímo z počítače a není nutné připravovat žádné tiskové matrice.

Výhody digitálního tisku: rychlá realizace, tisk již od 1 kusu, nízká cena v malonákladu.

Potisk reklamních předmětů

U reklamních předmětů s potiskem platí pravidlo, že na každý materiál se používá jiná specifická metoda potisku. Díky použití odpovídajícího způsobu potisku je zaručena nejen dokonalá grafická podoba, ale i barevná stálost a odolnost potisku.

Mezi běžné reklamní předměty patří propisky a tužky, zapalovače, přívěšky na klíče a klíčenky se žetony, USB flash disky, power banky, baterky, kancelářské potřeby a mnoho dalších.

Potisk textilu

Volba vhodné technologie pro potisk textilu závisí na množství objednávaných kusů a na druhu motivu. Vyrobíme Vám tričko již od jednoho kusu. Vytiskneme Vaše logo i Vaši fotografii. Provádíme potisk triček, potisk pracovních a firemních oděvů, mikin, košilí a polokošilí. Dalším potiskovaným textilem jsou výrobky doplňkové, jako čepice, šátky, deštníky, kravaty a tašky.

Dokončovací práce

Samozřejmostí, která je nezbytná po vytištění, jsou knihařské a dokončovací práce - ořez, bigování, falcování, perforace, laminace, lakování, výsek, kroužková vazba, lepená vazba, ...

Další specifická část tisku jsou samolepky a etikety. Pro tisk samolepek a etiket existuje velké množství technologií a každá je vhodná pro něco jiného. Vybereme pro Vás takovou technologii, která bude odpovídat použití samolepky a pak také i množství kusů.

Kontakty

Tiskárna Kulhánek s.r.o

Jiří Kulhánek


Adresa:

Opletalova 92
Lanškroun
563 01

Kontaktní údaje:

774 504 144

jkulhanek@centrum.cz


IČO: 02018420

DIČ: CZ02018420

Kontrolní kód